SPECJALISTA DS. OBSŁUGI

brykacze, praca, oferty pracy

Mamy pracę dla Ciebie! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chynów (pow. grójecki)
Nr ref.: SDO

Oferta pracy ważna do 04.08.2018

Zadania:

  • Korespondencja mailowa oraz kontakty telefoniczne z klientami, dostawcami i producentami,
  • Wystawianie faktur oraz przygotowywanie listów przewozowych,
  • Współpraca z firmami kurierskimi i spedycyjnymi,
  • Organizowanie przewozu towarów w obrocie krajowym i międzynarodowym,
  • Obsługa i rozpatrywanie reklamacji – w tym sporządzanie dokumentacji reklamacyjnej,
  • Wyjaśniane niezgodności,
  • Budowanie pozytywnych i długoterminowych relacji z klientami, dostawcami, producentami oraz firmami spedycyjnymi.

Wymagania:

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność, rzetelność i poczucie odpowiedzialności,
  • Obsługa programów komputerowych – MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Umiejętność efektywnej współpracy w ramach zespołu oraz budowania pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze reklamacji,
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza i doświadczenie w zakresie organizowania transportu towarów i współpracy z firmami spedycyjnymi.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz premii uzależnionej od osiąganych wyników pracy,
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym i dynamicznym zespole.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) za pomocą poniższego linku:

brykacze.pl, praca, opinie, pracuj, oferty pracy,